Про кладовище

Після смерті домашнього улюбленця, наприклад, собаки чи кішки, господарі стежать за тим, щоб поховання було організовано належним чином. Родина померлого улюбленця найчастіше вирішує на індивідуальну кремацію.Після завершення такої кремації родина отримує 100% попелу вихованця і може поховати його в індивідуальній могилі. Таке поховання – це прекрасний спосіб прощання з твариною і подяки за самовіддану дружбу.

Тут можна поховати:

  • собаку
  • кота
  • свійську тварину
  • хом’яка
  • черепаху
  • морську свинку

Галерея кладовища

cmentarz łąka poznań
cmentarz dla psa

Ключова інформація

Розташування:

Воєводство Великопольське

вул. M. Конопницької, 62, 64-980, Тшцянка, біля Піла-Лешкув-Познань

Як дістатися?

Кладовище знаходиться поблизу Познані. Як туди дістатися? Вже пояснюємо! Виїжджаючи з Познані, їдьте по дорозі № 92, а потім по дорозі № 11. По дорозі до цвинтаря ви проїдете повз такі міста, як Сухи-Ляс, Рогозьно, Будзинь, Ходзеж. Кладовище розташоване біля Пільського притулку для тварин.

Корисні посилання

www.cmentarz-zwierzat.pl/?page=C52_pila_dojazd

/regulamin-cmentarza-poznan/

Контактна інформація

Поховання домашніх тварин «Луг для улюбленця»

Номер телефону 575 081 313

Прайс лист

Скільки коштує місце на кладовищі домашніх тварин? Ціни коливаються від 200 до навіть 500 злотих – ціна залежить, в тому числі, від розміру орендованої ділянки.

Замовити кремацію

Ми знаємо, що організація поховання померлого домашнього улюбленця – це не простий досвід, тому надаємо ефективну та комплексну допомогу. Ми пропонуємо транспортування тіла тварин, індивідуальну кремацію та допомогу в будь-яких питаннях, пов’язаних із кремацією.