Компанія «Пам’ятай про мене» займається комплексною, індивідуальною кремацією вашого улюбленця. Що це означає?

Пропонуємо транспортування вашого померлого чотирилапого товариша в крематорій для домашніх тварин, де відбувається кремація.

Що відрізняє нас від інших?

Ми забираємо тіло тварини у ветеринарній клініці на спеціально обладнаному автомобілі, затвердженому Ветеринарною інспекцією в Познані. Проте, ми розуміємо, що іноді тварина занадто велика і слабка, щоб йти з нею до ветеринара. Тому ми можемо приїхати до вас додому, щоб відвезти вашого вихованця в останню путь. Ми відвеземо прах вашого вихованця до вас додому або до ветеринарної клініки, де доглядали вашого друга.

Наша місія

У нас також були чотириногі друзі, і ми розуміємо тягар втрати домашнього улюбленця. У Польщі, згідно з законом, заборонено ховати тварин у не відведених для цього місцях, і у власників домашніх тварин мало місця для маневру. «Утилізація» для нас є нелюдським способом поховання, тому що, на жаль, згідно із законом, коли наш вихованець помирає, він стає відходом першої категорії. Для того, щоб дати вам вибір і відповісти на це завдання, ми заснували компанію «Пам’ятай про мене».
Ми знаємо, що втрата домашнього улюбленця – це великий шок для сім’ї. Ви можете записатися на прийом до нашого співробітника або прийти в офіс за адресою вул. Палуха, 4. Там ми підтримаємо вас порадою, навіть якщо ви вирішите не кремувати тварину.

Ми розуміємо, що ви віддаєте в наші руки свого друга. До нього будуть ставитися з максимально можливим співчуттям і відповідною етичністю.
Сподіваємося, якомога пізніше, але до зустрічі.