Наші кохані домашні тваринки

Для більшості з нас мати домашнього улюбленця – це, перш за все, велика радість. Ми добре усвідомлюємо, що без них наш дім був би порожнім і холодним. Тож ми їх любимо, піклуємося про них, адже вони наші супутники життя, часом найвірніші довірені особи. Вони просто друзі, до яких ми часто ставимося як до повноправних членів сім’ї. Коли вони залишають нас, ми думаємо, що робити, щоб гідно попрощатися з ними. Ми вважаємо, що вони заслуговують на повагу, але не знаємо, до кого йти і що з ними робити? Ці питання турбують нас, тому що ми відчуваємо, що зобов’язані їм за цю безмежну дружбу.

Звичайно, є спосіб гідно попрощатися зі своїм вихованцем. Крематорій для тварин, безумовно, буде найбільш відповідним рішенням.

Кремація кота, собаки або іншого нашого друга гарантує, що ми зробили для нього все, що ми, як власники, і перш за все друзі, йому зобов’язані. Кремація тварин – це те, що дозволить вам гідно попрощатися з улюбленцем.

Комплексні послуги кремації

Наша компанія пропонує комплексні послуги з такої кремації. До кожної з тварин, що потрапляють до нас, ставимось з повагою і підходимо індивідуально, як до маленької, що поміщається в долоні, так і до великої, яка може від радості звалити людину.
.

Саме завдяки нам кремація домашніх тварин у Польщі стає все більш популярною, а бажаючих таким чином попрощатися зі своїми улюбленцями стає все більше.

Індивідуальне обслуговування

Варто зазначити, що під час одного кремаційного циклу кремують лише одну тварину. Це дуже важливо для багатьох власників. По закінченні попіл виймають з печі і кладуть в урну. Тільки після цього починається кремація наступної тварини, яка триває від години до трьох. Це, в свою чергу, гарантує ретельну кремацію вихованця. Звичайно, при бажанні ви можете особисто взяти участь у кремації. У ситуації, коли у вас немає часу або це занадто велике емоційне навантаження, ви можете замовити запис.

На відео видно, що тіло саме вашого вихованця поміщають в машину, а через кілька годин достають його попіл. Тож все йде за вашим бажанням, щоб у цій справді важкій ситуації не завдавати Вам додаткового болю.

Крематорій для тварин у Польщі поки що є новинкою, але статистика свідчить, що ми, все частіше і частіше, хочемо попрощатися з улюбленим вихованцем з повагою та відданістю. Ви дійсно цінуєте наші послуги, і це робить нас щасливими. Звичайно, кремація собаки чи кішки найпоширеніша, але не тільки. Немає жодної тварини, яку б ми відмовлялися кремувати. У нас в цьому питанні немає абсолютно ніяких обмежень.