Про кремацію тварин

Попрощатися з членом сім’ї чи другом ніколи не буває легко і завжди супроводжується важкими емоціями. Депресія, як правило, виникає на останніх стадіях жалоби, але зрештою приходить прийняття. Щоб пережити цей важкий період, варто подбати про належне прощання з нашим вихованцем.

Залиште свої дані, ми вам передзвонимо

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]

Прайс на кремацію

Ми пропонуємо послуги кремації для чотирилапих друзів, після якої повертаємо їхній прах родині. Ми приїжджаємо забирати тіло на спеціально пристосованому транспортному засобі. Ми забираємо їх з дому або з ветклініки, а потім кремуємо. Сім’я може брати участь у кремації. При необхідності ми також пропонуємо можливість запису всього процесу.

Вага тварини

Ціна

до 1 кг.

450.00 зл

до 5 кг.

690.00 зл

5 – 10 кг.

790.00 зл

10 – 20 кг.

890.00 зл

20 – 40 кг.

990.00 зл

понад 40 кг.

1090.00 зл

Гарні аксесуари

Наразі заборонено організовувати поховання тварин, наприклад, на присадибній ділянці. Законодавець пропонує нам можливість віддати тіло улюбленця до утилізуючого підприємства, а потім перевезти його на сміттєспалювальний завод. Тіло вихованця можна помістити в урну, пристосовану для тварин. Враховуючи відносини, які у нас виникають з домашніми тваринами, не варто погоджуватися на таке ставлення до тіла вихованця. Краще забезпечити йому гідну індивідуальну кремацію, а потім поховання на тваринному кладовищі.

Ми також пропонуємо кристали пам’яті для тварин, наприклад у вигляді підвісок, які ми можемо носити з собою щодня. Вони стануть чудовим сувеніром на довгі роки для власника померлого вихованця. Також ми можемо приготувати табличку з відбитком лапки вихованця, яка залишиться на роки.

Chcesz wiedzieć więcej? Nazwij to

tel .

 575 081 313