Щоб задовольнити запити індивідуальних клієнтів та ветеринарних клінік, ми вводимо до наших послуг колективну кремацію.

Що це означає?

Наша пропозиція як і раніше включає індивідуальну кремацію, і це основний варіант, на якому заснована наша компанія. Для деяких, однак, індивідуальна кремація виходить за рамки їх бюджету. Колективна кремація дає можливість гідно попрощатися, але позбавлена тих кількох аспектів, які надає індивідуальна кремація.

Чим відрізняється індивідуальна кремація від колективної?

Як випливає з назви, під час індивідуальної кремації одну домашню тварину кремують протягом одного циклу. Процес починається, коли одну тварину поміщають в камеру кремації, і закінчується, коли урну закривають. У вартість кремації входить: відбиток лапки улюбленця, сертифікат, базова дерев’яна урна з нашим логотипом і запис кремації, якщо комусь потрібна впевненість, що процес проводився відповідно до принципів етики.

Під час колективної кремації за один цикл кремують кілька домашніх тварин. Це не означає, що тіла тварин обробляються інакше, ніж ті, які призначені для індивідуальної кремації. Ми як і раніше надаємо відбиток лапки і свідоцтво про кремацію, але колективні кремації відбуватимуться в інший день, ніж індивідуальні. Під час колективної кремації кремують лише тіла тварин-компаньйонів. Ми не спалюємо останки з бойні, медичні та ветеринарні відходи. Людина, яка вирішила скористатись колективною кремацією, має усвідомлювати, що після такого процесу їй не видадуть урну з прахом.

Сподіваємося, що прийняте компанією рішення нікому не зашкодить, а дасть шанс людям, яким інакше довелося б вибирати утилізацію.